محل تبلیغات شما

همیشه گفتم که انسان موجود عجیبی است و عجیب تر از آن روزگار محاط شده بر اوست.

گاهی در یک لحظه پرتاب می شی به زمانهایی دور و دقیقا اینجاست که مقایسه ایبین الان و دیروزت خواهی داشت. اینکه چقدر به تجربیاتت اضافه شده ، چقدر دایرهانسان شناسیت بیشتر شده و شاید هم به چروک های روی صورتت اضافه شده مهم نیست ، مهمروزهایی است که گذشت و روزهایی که پیش روست.

اول خیلی خوشحالم وقتی می بینم اینجا هنوز هست و دوستان برتر از آب روانی کههر از گاهی جویای احوالاتتن و می تونی در دل تاریک ترین و یا روشن ترین اتفاقاتزندگی کلید بندازی و وارد بشی ، چراغ روشن کنی و روی کاناپه خاک خورده کنار پنجرهلم بدی و از پشت پنجره به خیابان و آدمهاش نگاه کنی.

دوم شرمنده دوستان، می دانم بارها به خودم وشما قول به روز کردن اینجا را دادمو هربار تعلل کردم. اما قصور ، عمدی نبوده. درگیری های کاری و فکری است و دیگرهیچ.

ایام به کام همه رفقا!

ایام به کام رفقای روزهای خوب

نگاهی بر کمپین تبلیغاتی بیمه " رازی "

عقل و ز بهر تفکر است در این باب “ناصر خسرو"

، ,روزهایی ,پنجره ,مهم ,های ,چقدر ,به کام ,ایام به ,اضافه شده ,است و ,روی کاناپه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نیک موزیک Wy!Princessdom مسعود شیرعلی نژاد - آموزش زبان انگلیسی ، کلاس خصوصی Learn English shiralinejad umconjomus William's site دانلود آلبوم اهواز تحت لیبل بکس61 vicgalicon سایت عطرآرا | قیمت بهترین خوشبوترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه .:: Official Fan Website ZedbaziBand ::. عشق در اتم