محل تبلیغات شما
هر تبلیغ برای جلب مخاطب ، از جذابیت هایی استفاده می کند ، به طوری که میتوان جاذبه های تبلیغاتی را مبنای اصلی پیام ها و تیزرهای تبلیغاتی دانست. یکی ازاین جاذبه ها ، جاذبه اخلاقی است که در آن ضمن جلب نظر مخاطب نسبت به محصول سعی دروادار کردن وی نسبت به حمایت از برخی رویدادهای اخلاقی و اجتماعی  محبوب در جامعه دارد. یکی از تیزرها ی تبلیغاتیاین روزها که واگویه کردن آن خالی از لطف نیست ، تیزر تبلیغاتی شرکت سامسونگ درمعرفی گوشی های جدید گلسی s5  است که درآن ضمن استفاده از چالش سطل آب یخ ( که این روزها به چالشی ترین مساله در رسانههای مجازی تبدیل شده که همه چهره های معروف جهت حمایت از بیماری  ALS  در آن حضور دارند ) سعی در ارایه این محصولجدید به بازار دارد.

[http://www.aparat.com/v/5piQD]

در این تیزر 16 ثانیه ای ، گوشی جدید سامسونگ در مقابل دوربین حاضر می شود واین گونه سخن می گوید :

من سامسونگ گلکسی اس 5 هستم و این چالش سطل یخ من است. (سطل آب و قطعات یخ برروی گوشی ریخته می‌شود) اوه، خیلی یخ بود. افرادی که توسط من برای این کار نامزد می‌شوندآیفون 5 اس، اچ تی سی وان ام 8 و نوکیا لومیا 930 هستند.»

سامسونگ در این تیزر تبلیغاتی با نگاهی هوشمندانه و برگرفته از یک رویداد محبوبجامعه ، ضمن دعوت از رقبای خود به شرکت در یک چالش ، که می توان آن را نوعی صحنهآرایی قدرتمند نیز دانست ، کیفیت و مقاوم بودن محصول جدید را به رخ می کشد و با نگاهیزیرکانه تر مبنی بر پیشرو بودن در کلیه امور خیرخواهانه و تکنولوژی مدارانه ، به برندسامسونگ جانی دوباره می بخشد ، و خود را درگیر چالشی می کند که حتی برای آدمی نیزسخت است.

در جاذبه های اخلاقی نکته مهم ، اخلاق محوری با پرهیز از بی اخلاقگی هاست ،چنان که سامسونگ با درکی صحیح نسبت به این موضوع ، پس از این تیزر تبلیغاتی به جمعآوری مبالغی جهت مبارزه با این بیماری پرداخته ، تا نشان دهد که بهره گیری از یکجریان محبوب در جامعه ، تنها هدف این برند نبوده است .

ایام به کام رفقای روزهای خوب

نگاهی بر کمپین تبلیغاتی بیمه " رازی "

عقل و ز بهر تفکر است در این باب “ناصر خسرو"

، ,سامسونگ ,تبلیغاتی ,های ,یخ ,تیزر ,این تیزر ,نسبت به ,سامسونگ در ,در آن ,چالش سطل

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیانت پایگاه اطلاع رسانی مهدی ما tersbeancoana parwigentmen ترس نه اما فاش می گویم حقایق تلخ اند... پژوهش سرای دانش آموزی نواندیشان ، ناحیه 2 خرم آباد tipalile دانلود رایگان مدل سه بعدی راەخوشبختی Peggy's page